XPEL ARMOR

Elegantná, neviditeľná ochrana farieb je skvelá pre „obyčajnú“ každodennú jazdu. Ale niekedy vás práca a záľuby zavedú na oveľa drsnejšie miesta ako sú tie „obyčajné“.
XPEL ARMOR poskytuje najhrubšiu a najsilnejšiu ochrannú bariéru série XPEL – ideálny pre komerčné, priemyselné a terénne vozidlá. Ochráni proti poškriabaniu, poškriabaniu, odieraniu, ošúchaniu, štrku a iným nebezpečenstvám, ktoré vidíte – a cítite.

xpel-armor-01

Značný, obliakový polymérny film produktu XPEL ARMOR vyzerá a funguje ako sprej na posteľnú bielizeň, ale len za zlomok jeho ceny. XPEL ARMOR je o 30 percent silnejší ako konvenčné filmy a je navrhnutý tak, aby odolal odretiu a prerazeniu za tých najnáročnejších podmienok.
Aplikovateľný na kolesové dosky, nárazníky, prahy dverí, priestory pre dvere batožinového priestoru alebo iné miesta s vysokým opotrebením, XPEL ARMOR je navrhnutý tak, aby chránil a stále vyzeral skvele. Takisto si po aplikácií nevyžaduje žiadnu osobitnú starostlivosť. Poradí si s nečistotami, mastnotou, dechtom a inými kontaminantmi.

Hľadáte niečo na vylepšenie „zrelého“ vozidla, ktoré už má nejaké chybičky a poškodenia? XPEL ARMOR ich zakryje a poskytne ochranu proti novým poškodeniam a jednotný vzhľad s okolitými nepoškodenými miestami.

A hoci bude s vami XPEL ARMOR v tých najnáročnejších podmienkach, máte stále jednu z najlepších záruk na trhu – sedem rokov proti praskaniu, odlupovaniu alebo zmene farby.
Je čas zašpiniť sa.