XPEL STEALTH

Vyrobený s rovnakými elitnými samo regeneračnými a ochrannými vlastnosťami ako naša fólia XPEL ULTIMATE, XPEL STEALTH prichádza v saténovej farbe, ktorá si zachováva matnú farbu. Matné povrchové úpravy sú náročné na údržbu a dokonca ich je ťažšie opraviť – dokonca aj niečo také jednoduché ako je dotýkanie sa čipu. XPEL STEALTH nielenže zabraňuje poškodeniu spôsobenému cestnými úlomkami a kyselinám, ale umožňuje ľahko umývať a vysušiť vaše auto bez obáv zo zmeny lesku povrchu. Udržte vaše auto v top forme s ochranou laku určenou špeciálne na to – XPEL STEALTH

xpel-stealth-02

Splývajúc s leskom väčšiny farebných matných farieb XPEL STEALTH po aplikácii zmizne, takže je ideálnou voľbou pre prechod medzi zraniteľnými miestami na prednej časti vozidla a nechránenými hornými povrchmi. A rovnako ako pri použití XPEL ULTIMATE, kruhové značky a ľahké škrabance zmiznú za niekoľko minút na slnku alebo v teplom prostredí vašej garáže.

xpel-stealth-01

Hľadáte reverzibilný spôsob, ako zmeniť vzhľad vášho auta – a chrániť ho súčasne? XPEL STEALTH dokáže premeniť lesklý náter na elegantný saténový povrch, za tisíce menej ako by si účtovala lakovňa za vysoko kvalitný matný povrch. Nechajte svoje auto u jedného z našich autorizovaných pracovníkov a von vyjdete s autom, ktoré vyzerá úplne inak a to iba za zlomok času.

Fólia XPEL STEALTH na AUDI R8