X-PEL | SK > Prečo XPEL

Výkon. Trvanlivosť. Kvalita.

Len niekoľko značiek sa 100% zaviazalo chrániť váš automobil, tak ako sme to spravili my. Všetky naše zdroje, čas, ľudský kapitál a výskum sústreďujeme na vývoj niektorých najinovatívnejších produktov na ochranu automobilov na trhu.

Dodržiavame najvyššie štandardy kvality v celom našom výrobnom procese od dizajnu až po distribúciu. To všetko urobilo zo značky XPEL jedno z najuznávanejších mien v automobilovom priemysle.

ČO JE OCHRANNÁ FÓLIA FARBY?

Fólie na ochranu farby sú číre alebo farebné polyuretánové filmy, ktoré sa aplikujú na vozidlá, aby ich chránili pred poškriabaním, odreninami alebo kruhovými značkami spôsobenými odpadom na cestách, horninami, výkalmi a inými zložkami životného prostredia.

V ČOM JE XPEL INÝ

Celá naša rada fólií je ručne kreslená, meraná a testovaná manuálne. Naša línia ULTIMATE využíva špeciálnu technológiu elastomérneho polyméru, ktorá umožňuje filmu ZBAVIŤ SA škrabancov alebo kruhových značiek za niekoľko minút. Vyvinuli sme špeciálny softvér DAP (Design Access Program Program), 

ktorý poskytuje najviac prispôsobiteľné a presné pokrytie v priemysle. To umožňuje našim distribútorom ponúkať výrobky, ktoré vyhovujú potrebám svojich zákazníkov a zároveň eliminujú zbytočný odpad. Všetky naše výrobky sú pokryté rozsiahlymi zárukami.