Porsche GT3RS s autofóliami XPEL

Autofólie XPEL PRIME = KVALITA

Autofólie XPEL PRIME nie sú len o tom byť “cool” a zatmaviť si okná auta tmavými autofóliami – prinášajú tiež ochranu pred prehrievaním interiéru, ochranu pred škodlivými UV lúčmi a v neposlednom rade pocit súkromia. Sú známe svojím ultra-čiernym odtieňom, stálofarebnosťou, dlhou alebo neobmedzenou životnosťou, čistou inštaláciou a zosilnenou abrazívnou vrstvou.

XPEL patrí medzi špičku svetových výrobcov autofólií, fólií pre architektúru a ošetrenie povrchov na báze nano technológií. Sídli v USA. Produkty XPEL sú vyrábané a vyvíjané s ohľadom na najnovšie technologické poznatky v oblasti povrchov a materiálov – napríklad tzv. samo-opraviteľné fólie, nano povrchy a ďalšie. Preto je XPEL ochotný poskytnúť dlhodobú až neobmedzenú záruku na svoje výrobky.

XPEL technológie fólií

Autofólie XPEL PRIME = REVOLUČNÉ TECHNOLÓGIE

Trojvrstvové polyesterové autofólie XPEL sú vyrobené inovatívnou hybridnou technológiou, ktorá zaručuje vysoký odraz slnečnej energie z povrchu skla a maximálnu ochranu voči UV žiareniu aj pri nízkom stupni zatmavenia. Tým chránia nielen posádku vnútri vozidla, ale aj samotný interiér a spomalujú jeho starnutie.

Intenzita zatmavenia autofólií XPEL

Autofólie XPEL PRIME = ZÁRUKA BEZPEČNOSTI

  • chránia cestujúcich a interiér vozidla pred oslnením a škodlivým UV a IR žiarením
  • výrazne spomaľujú prehrievanie interiéru vozidiel vplyvom slnečného žiarenia – odrážajú solárnu energiu v rozsahu 33 – 80 %
  • neskresľujú a nedeformujú výhľad z vozidla
  • znižujú oslnenie diaľkovými svetlami v spätných zrkadlách
  • zvyšujú súkromie vo vozidle a zabraňujú priehľadu do interiéru vozidla
  • v prípade rozbitia skla znižujú riziko poranenia črepmi rozbitého skla
Autofolie XPEL - kvalita

Autofólie XPEL PRIME = NOVÝ IMIDŽ AUTOMOBILU

Autofólie na oknách pozdvihnú jeho vzhľad a imidž. Mieru priehľadnosti, resp. zatmavenia – a tým aj vzhľadu – si zvolíte podľa vlastného uváženia a požiadaviek na autofóliu. Je tiež možné kombinovať rôzne typy a dosiahnuť tým zaujímavý dizajn.