Ako autorizovaný dovozca a distribútor fólií XPEL organizujeme pre vás kurzy – školenia ako pracovať s našimi produktami.

Lepenie autofólií

Tónovanie autoskiel – lepenia autofólií na okná vozidiel – jednodňový kurz

Jednodňové školenie lepenia fólií na sklá áut – tónovanie autoskiel. Je zamerané na zdokonalenie konkrétnych techník lepenia autofólií. Keďže sa každému účastníkovi venujeme individuálne, je vhodné pre všetky úrovne – ako pre začiatočníkov a pokročilých, tak aj pre profesionálov v odbore.

 • Termín: informujte sa na tel. 0908 811 611
 • Dĺžka kurzu: 1 deň
 • Cena: 210 € s DPH

Tónovanie autoskiel – lepenia autofólií na okná vozidiel – dvojdňový kurz vrátane skúšky

Potrebujete vy alebo váš zamestnávateľ osvedčenie o znalosti lepenia fólií, registráciu odborného alebo montážneho pracoviska? Alebo ste samoukom v odbore, viete lepiť, ale nedarí sa vám nalepiť zadné okno z jedného kusa fólie? Naše dvojdňové školenie lepenia fólií na autosklá je zamerané na zdokonalenie konkrétnych techník lepenia autofólií a ich znalostí. Je vhodné pre všetky úrovne účastníkov – pre začiatočníkov, pokročilých aj pre profesionálov. Každému účastníkovi sa venujeme individuálne v praktickej časti.

 • Termín: informujte sa na tel. 0908 811 611
 • Dĺžka kurzu: 2 dni (8-17 hodín)
 • Cena: 460 € s DPH

Lepenia autofólií bez demontáže skiel na vozidle – rekvalifikačný kurz

Kurz je určený pre začiatočníkov, ktorí sa chcú naučiť a ozrejmiť si techniky lepenia fólií na sklá vozidiel a získať vzdelanie, ktoré je potrebné k vykonávaniu činnosti ako SZČO. Kurz sa skladá z teoretickej výuky a následnej intenzívnej praktickej časti – lepenia autofólií s lektorom.

 • Termín: informujte sa na tel. 0908 811 611
 • Dĺžka kurzu: 5 dní, intenzívna výuka
 • Cena: 1 100 € s DPH

Lepenie ochranných fólií

Kurz lepenia ochranných (PPF) fólií na vozidlá – štvordňový kurz

Tréning inštalácie ochranných fólií pre nových partnerov v špeciálne vybavených učebniach. Cieľom je naučiť absolventov inštalovať ochranné fólie tak, aby bola zaistená najvyššia úroveň inštalácie pre koncového zákazníka. Nové technológie umožňujú maximálne pokrytie vozidiel fóliami bez spojov, eliminujú zdeformovanie povrchov fólií, odtlačky prstov, nežiadúce bubliny a prach. A tiež umožňujú perfektnú a rýchlu inštaláciu s presným zarovnaním hrán. S týmto kurzom získate vzdelanie k vykonávaniu činnosti SZČO a môžete začať bez obáv lepiť ochranné fólie na autá.

Získané znalosti

Tréning začína poldňovou teoretickou výukou o materiáloch a inštalácii PPF. Ostávajúcich tri a pol dňa sa budete v praktickej časti učiť inštaláciu fólií na časti prednej kapoty, nárazníka a bočnných zrkadlách. Neskôr si vyskúšate inštaláciu fólií na celú plochu spomínaných častí automobilu. Naši inštruktori vás naučia všetky inštalačné a lepiace techniky a počas celého trvania kurzu vás budú pozorne viesť a sledovať. Na záver vyhodnotia vaše získané zručnosti, doporučia získanie certifikátu o získanej odbornosti a tiež udelenie štatútu CERTIFIKOVANÉ INŠTALAČNÉ STREDISKO XPEL SLOVENSKO.

 • Termín: informujte sa na tel. 0908 811 611
 • Dĺžka kurzu: 4 dni, intenzívna výuka
 • Cena: 1 350 € s DPH