X-PEL | SK > Autofólie > XPEL PRIME GL

XPEL PRIME GL

XPEL PRIME GL automobilové hlboko farbené filmy sú už dlho známe po celom svete svojou vynikajúcou kvalitou a jednoduchou inštaláciou, zároveň dlhou životnosťou a funkčnosťou filmovej služby. Svetovo preslávená značka poskytuje záruku na výrobu filmov od 5 rokov v závislosti od zvolenej série.

XPEL-prime-cs-folia-na-auta

Dodajte vášmu vozidlu ochranu a komfort

XPEL PRIME GL ponúka dobrú úroveň ochrany pred teplom a v interiéri auta zaručuje pohodlnú klímu.

Podobne ako XL PRIME XR zabraňuje prieniku 99 % škodlivého UV žiarenia a poskytuje farebne stabilnú, oslneniu zabraňujúcu ochranu.

Naša najnovšia technológia znižuje oslnenie spôsobené infračerveným a UV žiarením pred tým než zasiahne vaše oči – zvyšuje viditeľnosť a znižuje namáhanie očí.

Okenné fólie XPEL PRIME GL blokujú slnečné žiarenie, aby si vaše vozidlo udržalo príjemnú teplotu a zlepšilo palivovú úspornosť.

XPEL PRIME GL poskytuje ochranu, ktorá účinne blokuje viac ako 99% škodlivého UV žiarenia, ktoré spôsobuje mnohé druhy rakoviny kože, predčasné starnutie a poškodenie buniek pokožky.

Zatmavenie a farba našich okenných fólií XPEL PRIME GL zostávajú aj po mnohých rokoch rovnaké a nemenné – môžete sa spoľahnúť!