ÚVOD – kópia2019-10-21T18:08:09+02:00

XPEL – výrobca špičkových fólií pre autá, motorky a architektúru.

Autofólie

Protislnečné a ochranné fólie na okná a sklá automobilov.

Xpel - autofólie made in USA

XPEL je výrobcom okenných autofólií s dlhou tradíciou a dôrazom na kvalitu. Autofólie vyrába v troch produktových radoch.

Viac informácií

Ochranné fólie

Číre fólie chrániace laky a povrchy vozidiel pred poškodením.

Bezpečne ochránia lak vášho auta

Číre ochranné fólie XPEL sú na povrchu áut a motocyklov takmer neviditeľné. Vyrábajú sa aj predrezané na konkrétnu značku a model auta.

Viac informácií

Fólie na okná

Fólie pre architektúru - protislnečné a ochranné fólie na okná a sklá budov.

Fólie XPEL pre architektúru

Fólie na okná administratívnych a súkromných budov zabraňujú prehrievaniu interiérov, zvyšujú bezpečnosť a poskytujú súkromie.

Viac informácií

My v XPEL sme nadšenci pre to, čo robíme a preto vám ponúkame riešenia, za ktorými si stojíme. S našimi výrobkami dávame na trh aj svoju reputáciu a to už od roku 1997.

V našich certifikovaných inštalačných strediskách po celom Slovensku a tiež svete pracujú vyškolený technici, ktorí sú garanciou odbornej montáže a na svoju prácu dávajú záruku.

Produkty, ktoré vám ponúkame sú špičkou vo svojich triedach, sú tvrdo a dlhodobo testované, certifikované a zaručujeme, že spĺňajú a mnohokrát aj prekračujú deklarované parametre.

Máme autorizované inštalačné strediská po celom Slovensku!

NÁJSŤ STREDISKO

WORK & PROJECTS

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vestibulum vestibulum quis metus sodales ullamcorper. Vivamus eu sodales sapien, sit amet rhoncus nisi. Curabitur luctus ipsum ac magna ultricies imperdiet.

READ MORE

TESTIMONIALS

Thank you for your very professional and promt response. I wish I had found you before I spent money on a competitors theme.

Lucy Smith, Big Media Co

You we’re very professional and quick. We will recommend your services to our friends.

Andy Jones, My Business

We had floods in our town and we lost our electricity. You and your team got us back up and running in no time. Thanks Avada!

Cary Watson, Donna Muffet

OUR BLOG

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vestibulum vestibulum quis metus sodales ullamcorper. Vivamus eu sodales sapien, sit amet rhoncus nisi. Curabitur luctus ipsum ac magna ultricies imperdiet.

RÝCHLA SPRÁVA PRE NÁS

Máte otázky? neviete si s niečim poradiť? Napíšte nám rýchlu správu, ozveme sa vám späť, akonáhle to bude možné.